Logo

Mis saab e-veoselehtedest?

Vana e-veoselehtede register ELVIS suletakse 19. november 2021!

Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit (EMPL) on arendanud uue e-veoselehtede registri (EVR). Uuele registrile üleminek lõppeb juba sel nädalal.

Vana süsteem (ELVIS) lõpetab töö 19. november 2021 kell 22:00. Liitu uuega enne seda, sest muidu e-veoselehti enam teha ei saa.

Veoselehtede saatmiseks uude e-veoselehe registrisse on igal metsamaterjali omanikul vajalik sõlmida uus leping Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liiduga. Selleks:

Leping
temp

E-veoselehtede tegemine LANK.EE tarkvaras

Deskis Langihaldus tarkvaras (lank.ee) on võimalik saata e-veoselehti nii vanasse (ELVIS) kui uude EVR süsteemi! Alates 20. novembrist on veoselehti võimalik saata ainult EVR süsteemi.

Ka lank.ee kasutajad peavad uue registriga liituma! Lank.ee keskkonda tuleb sisestada oma uue lepingu EVR tarkvaravõti. Loe juhendit selle kohta SIIT

Vaata edasi
temp

Puidu vastuvõtu tarkvara

Veoselehtede sihtkohas vastuvõtmise, mõõdetud koguste sisestamiseks ning saabuvate koormate kontrolliks mõeldud tarkvara puidu vastuvõtjatele.

Vaata edasi
temp

E-veoselehed raamatupidamisse

Metsahalduse tarkvarasse on võimalik lisada e-veoselehtede moodul - mille abil liiguvad kõik veoselehed tagasi teie infosüsteemi, nii et neist on võimalik teha lõplikud aktid ja arved ning palgaarvestuse automaatselt.

Vaata edasi